رفتن به نوشته‌ها

یک شروع نو

با راه‌اندازی سایت انگار یه پنجره باز شد رو به دنیایی جدید ناشناخته …

چیزی شبیه به لحظات قبل از سخنرانی وقتی که پشت تریبون قرار می‌گیری! به همان اندازه دلهره آور… چند ضربه انگشت به میکروفون به بهانه تست کردن صدا و البته جلب توجه حضار! دقیقا همین وضعیت در این پست حاکم است… دعوت می‌کنم در ادامه با این سخران همراه باشید.


تجربه نوشتن اختیاریم برمی‌گرده به یونولیتی که توی دبیرستان با مهدی غیاثی به عنوان برد خریدیم و زدیم به دیوار و هرچند وقت یکبار چندتایی مطلب توش می‌نوشتیم برای بقیه. چند باری هم توی وبلاگ‌هایی مثل ۲برنامه‌نویس که الان دیگه تعطیل شده مطالبی نوشتم، ولی بعد از دبیرستان با بلایی که کنکور سرم آورد و ۱ سالی که زندگی رو از من گرفت نوشتن رو کنار گذاشتم. درواقع دیگه ذهنم علاقه‌ای به تولید محتوی نداشت.

۱ سال اخیر به خاطر کارم فضای فکریم از مصرف کردن به تولید کردن تغییر کرده و چند باری سعی کردم بنویسم، مثل نوشته‌هام توی ویرگول که البته تجربه خیلی جذابی هم بود. ولی به دلایلی ناکام موند اما این بار می‌خوام از تجربه‌های قبلیم تو نوشتن استفاده کنم و قسمتی از اتفاقات و مطالب ذهنیم رو منتشر کنم. شاید هم چیزایی که خوندم و کارهایی که می‌کنم.


تصمیم جدی میگیرم که مثل بقیه کار‌های زندگیم، امروز نوشتن توی این وبلاگ رو شروع کنم و تماما تلاشم رو بکنم برای هرروز بهتر نوشتن و بهتر شدن.

توی این مسیر یه رغیب هم دارم 😈، کسی که ۱ ساله داره منو ترغیب می‌کنه به نوشتن و قراره کلی باهم رقابت کنیم و هرروز بهتر و بهتر بشیم. امیدوارم تو این مسیر همراه باشید

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *